KUMAR

Müslüman Kardeşim,

Üç beş dakikanı lütfen bana ayır. Şu satırları Allah (cc) rızası için oku. İnsanları Allah’ın (cc) dininden, imanından, Muhammed (sav) in yolundan ayıran, haneleri yıkan, kumar hakkında biraz hasbihal edelim.

Belki Müslümanların en azılı düşmanı  yahudilerdir. Bakınız yahudiler “yahmut“ isimli kitaplarında biz Müslümanlar için ne diyorlar ; “Nasıl insanlar hayvanlardan üstünse, yahudilerde Müslümanlardan üstündür .“

Şimdi bütün kumar oyunlarını yahudilerin çıkardığını hatırlatalım. Acaba yahudiler çeşitli kumar oyunlarını neden ortaya çıkarmışlar? Hiç düşündünüz mü? Bütün kumar oyunlarındaki sayılar İslam’ın mukaddes sayılarına karşı hazırlanmıştır.

Tavla oyununu ele alalım:  15 pul bir tarafta,15 diger tarafta eder  30. İki tane de zar 32 eder. Bu İslamın farzlarının sayısına eşit değilmidir? Sen tavla oynarken  Namazın, abdestin, islamın şartları ile oynamış olmuyormusun?
Niçin 31 veya 35 olmamış? Bu bir tesadüf mü acaba?

Şeş düşeş ve zar oyunu iki zar ile oynanır. 6 bir tarafta 6 diger tarafta eder 12.. Bu da namazın farzlarıdır. Alçak yahudi, seni namazın farzı ile oynatıyor, hem de namazından imanından alıkoyuyor.

Bulüm kağıt oyunu ; 52 kağıt ile oynanır. 2 de joker, eder 54. Bu da İslam’daki 54 farza eşittir. Yine 52 + 52 = 104  yapar. Bu sayı neye işarettir. Allah (cc) ın gönderdiği 104 kitaba eşit değilmidir? Neden 103 veya 105 olmamış? 
İşin içinde çok sinsi bir kurnazlığın olduğu açık değil mi?

İskambil 28 kağıt ile oynanır. Bu da Kur`anda  ismi geçen peygamberlerin sayısıdır. Sen iskambil kağıtlari yerine Hz. İsa’yı, Hz. Musa’yı, Hz. İbrahim’i ve işin en acısı  Hz. Muhammed (sav) i masaya vurmuş olmuyormusun? 
Alçak yahudinin sana neler yaptığının farkındamısın ?

Tavla ; bundaki sayıları düşün. Yek 1 Allah (cc), dü 2 teyemmümün farzı, se 3 guslün farzı, cahar 4 abdestin farzı, penç 5 islamın şartı, ses 6 imanın şartı. Bunların hangisi tesadüf  kardeşim. Yahudilerin Müslümanları nasıl sürüklediğini nasıl imanından ayırıp kendisine köle yaptığını, imanından soyarken kendisinin milyarlık tesislerle silah ve cephane fabrikaları kurarak dünyadaki Müslümanlara kan kusturduğunu görüyorsun.

Tövbe et canım kardeşim tövbe et. Biz Allah (cc) rızası için seni uyarıyoruz. Tövbe et canım kardeşim, yahudinin oyununu boz, yeniden İslam’a sarıl ve halis Müslüman ol.
 

Bu yazıyı başkalarına da ulaştırmayı ihmal etme.
 

Allah (cc) a emanet ol kardeşim.
 

Ey iman edenler! Allah yolunda seferber olun dediği zaman size ne oluyor ki yere çakılıp kaldınız? Yoksa dünya hayatına razı mı oldunuz? Dünya hayatı ahiret hayatının yanında çok az bir metadır. Tevbe 38

Geri Dön